Про бренд

Компанія Stempol - великий виробник меблевих фасадів, накладок на броньовані двері, спинок для ліжок та інших елементів для меблів. Це бренд для тих, хто цінує якісні та надійні меблі.

Надійність Stempol будується на уважнішому ставленні до деталей, власному виробництві та сучасних технологіях, завдяки яким досягається точне проходження технологічного процесу, що істотно збільшує термін фасаду і самих меблів.

Ігор Поливяний

Засновник бренду

Сьогодні Stempol визнаний в регіоні виробник меблевих фасадів, накладок на броньовані двері, спинок для ліжок та інших елементів для меблів. Як сімейний бізнес Stempol на перше місце ставить свою репутацію надійного та якісного виробника, яка перевірена часом.

Ось уже понад 10 років компанія постійно вдосконалює свої виробничі та технологічні можливості, пропонуючи своїм замовникам цікаві рішення по виготовленню, покриттю, оформленню, декору та дизайну фасадів і виробництву продукції для меблів.

Досвід роботи, сучасне виробництво і професіоналізм співробітників дозволяють компанії Stempol виробляти не тільки якісні, а й дійсно унікальні оригінальні рішення.

Надійність

Ми ставимо якість на перше місце.

Розвиток

Ми вдосконалюємо технології та виробництво.

Довіра

Ми будуємо довгострокові партнерські відносини.

отримайте прайс-лист на свою пошту